Wspieramy odbudowę Ukrainy!

W drugą rocznicę inwazji Rosji na Ukrainę, nasze serca są pełne współczucia dla ludzi, którzy doświadczają konsekwencji tej wojny. Trwająca sytuacja pozostaje kryzysem humanitarnym, gospodarczym i środowiskowym. Pomimo wyzwań, ukraiński rząd i jego obywatele nadal wytrwale jednoczą się w odbudowie swojego kraju. My solidaryzujemy się z Ukrainą, doceniając odporność i siłę, jaką codziennie okazują obywatele tego kraju.

Jesteśmy przekonani, że dzięki swojemu hartowi ducha i solidarności krajów ją wspierających, Ukraina obroni niepodległość. Droga do odbudowy jest trudna, zwłaszcza w obliczu trwającej wojny, ale determinacja narodu ukraińskiego oraz podjęte reformy i zmiany budzą naszą wiarę w lepsze jutro.

Mazars jest niezmiennie zaangażowany we wspieranie Ukrainy w całym jej procesie odbudowy i rekonstrukcji. Globalnie nasz zespół jest gotowy wnieść swoje doświadczenie w różnych dziedzinach, między innymi w finansowaniu kapitałowym, energetyce i infrastrukturze, doradztwie podatkowym i prawnym oraz doradztwie finansowym.

Wspólnie pracujemy nad wzmocnieniem pozycji Ukrainy, pomagając naszym klientom i partnerom w złożonym procesie odbudowy, modernizacji i integracji kraju z Unią Europejską.

Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami w Ukrainie oraz postępem projektów związanych z jej odbudową , zachęcamy do zapoznania się z poniższą stroną, na której znajdziesz wiele informacji starannie opracowanych przez nasz zespół Mazars.