Mazars nominuje nową Partnerkę międzynarodową

Mazars, wiodąca międzynarodowa firma audytorsko-doradcza, ogłosił nominację Joanny Orłowskiej-Filipowicz na Partnerkę międzynarodową.

Joanna dołączyła do Mazars w 2020 roku i obecnie pełni funkcję Partnerki w Dziale Audytu i Doradztwa dla Instytucji Finansowych. Przed dołączeniem do zespołu Mazars, poszerzała swoje doświadczenie zawodowe, realizując projekty audytowe i doradcze dla instytucji finansowych w jednej z firm z tzw. Wielkiej Czwórki. Portfolio jej klientów obejmowało największe banki działające w Polsce.

Joanna posiada wieloletnie doświadczenie w sektorze finansowym, w szczególności w obszarze doradztwa w zakresie finansów, ryzyka, kontroli wewnętrznej i zgodności z wymogami regulacyjnymi oraz w obszarze fuzji i przejęć, obejmujących finansowe due diligence zarówno po stronie nabywcy, jak i sprzedawcy. Joanna brała tez udział w licznych badaniach jednostkowych, jak i skonsolidowanych sprawozdań finansowych różnorodnych podmiotów sektora finansowego, takich jak banki i ich grupy kapitałowe, przedsiębiorstwa leasingowe, faktoringowe, spółki pożyczkowe oraz towarzystwa funduszy inwestycyjnych.

W ostatnich latach Joanna zaangażowana była także w rozwój usług z zakresu Zrównoważonego Rozwoju w Mazars, zarówno w obszarze implementacji wymogów, jak i atestacji informacji niefinansowych Klientów.

Asia Orłowska _zdjęcieV2

Z ogromną radością pragnę powitać Joannę w naszym gronie międzynarodowych partnerów. Jestem przekonana, że jej unikalne doświadczenie i indywidualne podejście do naszych Klientów przyczynią się do dalszego wzrostu i sukcesów Mazars w Polsce i na świecie. W imieniu wszystkich kolegów i koleżanek z Mazars, życzę Asi sukcesów w nowej roli.

Małgorzata Pek Partner, Financial Services Audit & Advisory